25°

Ортопедичні матраци: чим відрізняються різні типи наповнювачів

Ключовим аспектом якісного відпочинку є зручність спального місця. Матрац, який ви використовуєте, має забезпечувати максимальну підтримку опорно-рухового апарату для повного розслаблення тіла. Коли жорсткість виробу не відповідає індивідуальним потребам, можуть виникнути проблеми з засинанням, якістю сну, з’явитися болі в спині та суглобах.

Оптимальним рішенням для якісного відпочинку є придбання ортопедичного матраца. Правильно підібраний виріб має поверхню, яка сприяє підтримці здорового вигину хребта упродовж ночі. Виробники пропонують різноманітні розміри, рівні жорсткості, наповнювачі, які відповідають певним вимогам. Якщо ви хочете облаштувати зручне спальне місце для пари, на сайті MatrasRoll можна вибрати якісний ортопедичний матрац 160х200 за доступною ціною. Це чудовий вибір для безтурботного сну удвох.

Різновиди ортопедичних матраців

У кожної людини індивідуальні потреби для комфортного сну. Вибирати постільне приладдя варто залежно від бажаних експлуатаційних якостей, потенційного навантаження на спальне місце, необхідного рівня твердості. Виробники пропонують широкий асортимент матраців із різними типами наповнювачів, у кожного з яких свої особливості. Найпопулярнішими матеріалами, що використовуються для ортопедичних виробів, є такі:

  • пружини Bonnel. Блок складається з витих металевих спіралей у формі пісочного годинника, що скріплені між собою. Наповнювач простий, надійний, доступний за ціною. До недоліків можна віднести низьку ізоляцію рухів, що може турбувати партнерів із різними режимами сну, вагою;
  • пружинний блок Pocket Spring. Цей наповнювач відрізняється тим, що кожна металева спіраль знаходиться в окремій кишені з тканини. Це дозволяє їм індивідуально реагувати на вигини тіла. Матраци рівномірно підтримують хребет, не передають рухи;
  • безпружинні наповнювачі. Латексні вироби анатомічно повторюють форму тіла, позбавляючи неприємних відчуттів у чутливих зонах. Матраци з кокосовою койрою забезпечують оптимальну жорсткість для тих, хто потребує твердої підтримки. Різновиди спінених матеріалів адаптуються до контурів тулуба, запам’ятовуючи рухи, роблять спальне місце комфортним саме для вас.

Наповнювачі здебільшого гіпоалергенні, безпечні, мають різні показники вентиляції, гігроскопічності, зносостійкості. Під час покупки звертайте увагу на ці параметри.

Як купити правильний ортопедичний матрац

Щоб вибрати ідеальний варіант, варто розуміти свої потреби. Крім наповнювача, зверніть увагу ще на деякі фактори:

  • жорсткість. Кожен виріб має декілька варіантів рівня твердості;
  • максимальне навантаження. Модель, що відповідає персональним параметрам тіла, виконає своє призначення краще;
  • знімний чохол. Цей фактор важливий для підтримання гігієни, тривалості користування.

Аби придбати дійсно якісний ортопедичний матрац, варто надати перевагу сертифікованим виробам перевірених виробників. Інтернет-магазин MatrasRoll пропонує широкий вибір продукції від надійних брендів за доступними цінам. Купуйте найкраще для комфортного відпочинку, здорового сну.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp