19°

Остання декада січня покаже характер: слід чекати як на морози, так і на відлигу

В останню декаду січня у Рівному очікуються помірні морози та відлига

Остання декада січня у Рівненській області розпочнеться з похмурої погоди з незначним морозом в межах від -2°С до -4°С. На початок останнього тижня мороз посилиться до -8°С, можливий слабкий сніг, який у вівторок, 25 січня перетвориться на дрібний дощ. З 26 числа південно-західна повітряна маса принесе відлигу. Середня температура становитиме +1°С, вологість повітря — 93%. Прогнозується вологий сніг. В завершальні 2 дні січня слід чекати на чергове похолодання: температура впаде до -4°С.

Наприкінці січня в Україні прогнозують нестійку погоду

В Києві кінець січня буде переважно похмурим та помірно морозним. Найбільш холодним виявиться вівторок, 25 січня, коли покажчики понизяться до -10°С. Проте вже через 2 дні можна чекати на відлигу до +2°С.

В центральних областях останній тиждень розпочнеться з морозної погоди: в Черкасах вночі очікується до -10°С, можливий слабкий сніг. В Полтаві згідно з прогнозом Мета Погода, 24-25 січня підморозить до -13°С.

На сході очікується аналогічна картина. В Харкові 25 січня температура впаде до -13°С, щоб через 2 доби піднятись до 0°С. Слідом за короткочасною відлигою прогнозуються морози до -6°С.

Південні області уникнуть значного похолодання. Мінімальна температура в Одесі становитиме на початку завершального тижня -5°С. Згодом потеплішає до +6°С.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp