9°

Паралімпійські ігри: Шевчук здобула друге золото для України

Українська спортсменка-паверліфтерка Мар’яна Шевчук здобула другу золоту медаль для України на Паралімпійських іграх у Токіо.

Шевчук підняла 125 кг – найкращий результат серед учасниць у вазі до 55 кг.

Вона – триразова призерка чемпіонатів світу та Європи у паверліфтингу. У травні 2021-го на етапі Кубка світу у Тбілісі стала володаркою світового паралімпійського рекорду, піднявши 132 кг.

Народилася 2 травня 1996 року в місті Хмільник (Вінницька область).

У січні 2019 року отримала титул найкращої паверліфтерки світу.

Нагороди третього дня Паралімпіади

Юлія Павленко

Також у третій день Паралімпіади “бронзу” з легкої атлетики отримала тотально незряча Юлія Павленко у стрибку в довжину.

Її результат – 4,86 метра.

Юлія Павленко здобула "бронзу"

Владислав Білий виборов срібну нагороду у метанні списа.

Владислав Білий

У другий день Паралімпіади, 26 серпня, плавчиня Єлизавета Мерешко, яка здобула для України перше “золото”, завоювала ще одну медаль – срібну – у запливі 200 метрів комплексним стилем.

Україна на данй час знаходиться на 10 сходинці у медальному заліку Паралімпійських ігор. Наша збірна виборола 17 медалей: 2 золотих, 9 срібних і 6 бронзових.

Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp