Патріотична ініціатива по перейменуванню однієї з головних вулиць Рівного | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
02-02-2019  16:05
Патріотична ініціатива по перейменуванню однієї з головних вулиць Рівного

Дупак Валентин опублікував електронну петицію з проханням перейменування однієї з вулиць Рівного на “вулицю Народного Руху України”. Текст петиції: 

“Перейменування однієї з центральних вулиць Рівного на “вул. Народного Руху України” буде присвячено 30-Річчю від заснування НРУ, як  громадсько-політичної організації.

НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ (НРУ) – політична партія (з 1993), яка веде свою історію від заснованої 8–10 вересня 1989р. громадсько-політичної організації “Народний рух України за перебудову”. Ідея створення “Народного руху України за перебудову” була формалізована в Спілці письменників України восени 1988. Її підтримали на початку 1989 установчій конференції українського “Меморіалу” та Товариства української мови ім. Т.Шевченка. 

Проголошення принципів економічного, політичного та ідеологічного плюралізму дало змогу на першому етапі діяльності об’єднати в Русі представників різних поглядів: від комуністів-реформаторів до членів Української Гельсінської спілки та організацій, що виступали з позицій антикомунізму. Участь відомих письменників, літераторів, філософів, надала ідеї Руху своєрідної легітимності, дала змогу залучити до нього більшу кількість людей, ніж могли на той час повести за собою дисиденти-правозахисники. Таким чином, на початку свого існування Рух був широким демократичним фронтом, який залучив до своїх лав представників різних ідеологій та поглядів.

Члени НРУ були активними борцями за Незалежність України тоді і розбудовують країну сьогодні!

06 грудня 2018 року Верховна Рада України ухвалила закон «Про внесення змін до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо посилення соціального захисту учасників боротьби за незалежність України у XX столітті» (№8519).

Законом до переліку учасників бойових дій додаються особи, які брали участь у всіх формах збройної боротьби за незалежність України у XX столітті у складі Української повстанської армії, Української повстанчої армії отамана Тараса Боровця (Бульби) “Поліська Січ”, Української народної революційної армії (УНРА), Організації народної оборони “Карпатська Січ”, Української військової організації (УВО), збройних підрозділів Організації українських націоналістів, і, відповідно до закону “Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у XX столітті”, визнані борцями за незалежність України у XX столітті.

Не повинно залишатись сьогодні осторонь цих подій і наше славне місто!

Підтримайте патріотичну ініціативу!”

 17.03.2019. Підтримати петицію можна на сайті Рівненської міської ради.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-2C°
5м/с