19°

погода у Рівному

Патрульні гвардійці провели перші затримання

Нацгвардійці за 5 днів роботи на вулицях Рівного та Сарн уже дали перші результати – за час свого патрулювання військові попередили крадіжку та зупинили бійку між родичами.

Патрулюючи у Сарнах, військові Нацгвардії отримали повідомлення від поліції про легкі тілесні ушкодження за вказаною адресою.

«Прибувши на місце події, вони стали свідками побутового конфлікту, – розповідає черговий військових нарядів старшина Ігор Василець. – Брат, який проживає в одній квартирі із сестрою, підняв на неї руку. Була проведена профілактична бесіда, відібрана заява у потерпілої та пояснення у підозрюваного. За вказівкою чергового поліції військовослужбовці доставили заяву, пояснення і свій рапорт у відділку поліції для подальшого з`ясування усіх обставин конфлікту».

На патрулювання у м. Рівне гвардійці отримали повідомлення від поліції про крадіжку на вул. Карнаухова – жінка виявила, що в неї пропав комп’ютер. Підозра впала на її колишнього чоловіка та співмешканця. Військові патрульні оперативно розшукали чоловіків по дорозі до ломбарду і доставили до відділку поліції.

Повідомляє група інформації і комунікації військової частини 3002 Західного ОТО НГУ

фото ілюстративне