25°

Перші матчі НК «Верес» на стадіоні «Авангард» відбудуться навесні 2022 р.

Мер Рівного поділився оптимістичними прогнозами щодо того, коли народний клуб «Верес» вже зможе зіграти на реконструйованому стадіоні «Авангард».

Нагадаємо, уряд виділив 100 мільйонів гривень на продовження реконструкції стадіону «Авангард» у Рівному. Це стало підставою для рішення бюджетної комісії Рівнеради виділити зарезервовані у міській скарбниці 50 млн грн на продовження реконструкції стадіону.

Роботи на стадіоні розпочалися в березні 2019-го року. Станом на квітень 2021-го готовність об’єкту становила понад 19%. Представники бюджетної комісії Рівнеради погодилися виділяти гроші за умови перевірки стану будівництва та його відповідності документації.

«Чи буде обіцяний аудит? Так. Зараз розглядається це питання, ми його глибоко вивчаємо. І питання стоїть гостро, він буде проводитися. Не виключено, що після аудиту ми будемо розглядати питання коригування проєкту. Будуть розглядатися аудиторські фірми, які дійсно в цьому є професіоналами», – сказав начальник управління капітального будівництва Рівного Володимир Ляшук.

Голова бюджетної комісії Рівнеради Павло Алексєвич зазначив, що оплату вже виконаних робіт у комісії погодили, а решту рішень приймуть тільки після аудиту.

«Тільки після аудиту можна буде приймати рішення, всі мають зрозуміти. Це має бути прозорий, зрозумілий аудит, що там вже збудовано, чи згідно з проєктом. І сам проєкт буде коригуватися, я сподіваюся, що він не буде такий епічний, щоб все-таки ми могли до нового року в межах цього бюджету його завершити і відкрити», – зазначив Павло Алексєвич.

Міський голова Рівного Олександр Третяк повідомив Суспільному, що рішення Кабміну про виділення 100 мільйонів гривень на будівництво «Авангарду» вже є, гроші мають надійти у бюджет міста як субвенція. Мер уточнив, що на ці гроші завершать східну та західну трибуни, поле, бігові доріжки та підтрибунні приміщення.

Загалом, сказав мер, перші матчі “Вересу” у Рівному можна очікувати вже навесні 2022-го року.

Джерело: Суспільне