Під час протестів у Білорусі затримали 9 українців та побили фотокореспондента з України — МЗС | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
12-08-2020  17:23
Під час протестів у Білорусі затримали 9 українців та побили фотокореспондента з України — МЗС
epaselect epa08496395 Police officers wearing protective face masks detain a protester during a rally in Minsk, Belarus, 19 June 2020. The presidential campaign has kicked off in Belarus, with the election scheduled for 09 August 2020. EPA-EFE/TATYANA ZENKOVICH
Джерело: Громадське
У Білорусі під час акції протесту, які розпочалися 9 серпня після виборів президента у зв’язку з оголошенням Лукашенка їх переможцем, затримали 9 українців, а також побили фотокореспондента Associated Press з України.

Про це повідомили у Міністерстві закордонних справ України на запит Суспільного.

Такі інформацію там надали станом на 9:00 12 серпня.

9 українців затримали у місті Вітебськ у зв’язку з «адміністративними правопорушеннями». Посольство домоглося, щоб наступного дня після затримання їх відпустили з-під варти.

Побитого українського фотокореспондента агентства Associated Press з незначними травмами госпіталізували. Після надання допомоги у той же день виписали. До посольства України в Білорусі він не звертався. 

Будь-якої іншої інформації про інциденти з українцями під час протестів у Білорусі у МЗС немає, але посольство моніторить ситуацію.

Ми звернулися до Міністерства за уточненими даними і повідомимо вам про можливі нові затримання українців у Білорусі першими.

Зазначимо, що перші два дні протестів влада повідомила про затримання 5 тисяч людей та поранення приблизно 200 протестувальників. Правозахисники вважають, що дані можуть бути заниженими.

Також відомо про десятки затриманих журналісти. Деякі з них зникали на кілька днів. Потім їх знаходили в ізоляторах для правопорушників.

Мета: Світ


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
8C°
1м/с