Підприємців Рівненщини запрошують на бізнес-форум | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
18-10-2018  17:44
Підприємців Рівненщини запрошують на бізнес-форум

Як працювати малому та середньому бізнесу в умовах змін у податковому, інвестиційному та соціальному середовищі. Ці питання обговорять під час Форуму «Регуляторна політика та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу» у Рівному 23 жовтня

Під час Форуму заплановані дискусії за напрямами:

– підвищення інвестиційної привабливості: завдання влади та можливості бізнесу;

– гідна праця: «модна» концепція чи працюючий механізм створення процвітаючого бізнесу та громади;

– ефективне формування і реалізація державної регуляторної політики. Участь громадських організацій у вирішенні проблем розвитку бізнесу.

Учасники Форуму: керівництво органів влади області, державних установ, науковці, експерти, представники бізнесових кіл та суб’єктів інфраструктури підтримки розвитку бізнесу.

Заявку для участі у Форумі надсилати до 18:00 21 жовтня на електронну адресу: [email protected]; [email protected] У листі зазначати: прізвище, ім’я, по батькові учасника, контактний номер телефону, організацію, яку представляєте, проблемні питання (за наявності), на які хотіли б отримати відповідь. Тема листа: «ФОРУМ». Телефони для довідок: (067)240-75-49; (097)388-08-03.

Захід відбудеться в актовій залі Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне, вул.Соборна, 11).

Початок об 11 годині.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-15C°
1м/с