Підприємці одного з ринків на Рівненщині влаштували бойкот (ВІДЕО) | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
01-05-2020  11:05
Підприємці одного з ринків на Рівненщині влаштували бойкот (ВІДЕО)
Джерело: Рівне Вечірнє

У Здолбунові під міську раду прийшли торговці з одного з місцевих локальних ринків. Нарікають на те, що директор ринку не може забезпечити вимог щодо санітарних умов, через що вони не можуть торгувати.

 Відповідне відео бойкоту з’явилося в спільноті «Типовий Здолбунів».

Некомпетентність та небажання працювати власників ринку по вул. 8 Березня, доводить до відчаю та рішучих дій підприємців, які там працюють, – пише авторка відео Лєна Демчук.

В коментарях люди пишуть, що у торговців псуються харчові продукти:

“Люди самі ні в кого не просять допомоги, створювали робочі місця, облаштовують свої робочі місця, а зараз через недбалість власника ринку і місцевої влади ризикують лишитися без роботи і з купою боргів. Є підприємці, які хворі, вони взагалі лишилися сам на сам, не маючи засобів на існування, в кожного є діти вони хочуть їсти потрібно сплачувати послуги» (Оксана Касацька).

«Підприємці ринку 8-Березня навідалися до міської ради з проханням відкрити ринок. Адже Держпродспоживслужба заборонила його відкриття після карантину, так як ринок уже багато років не має реєстраційного номеру (дозвілу на торгівлю). По суті, міська рада і є власником ринку але віддала його під оренду людині, що просто не може впоратись зі своїми обов’язками.
Ми просимо власника, аби він надав дозвіл на торгівлю не тільки після карантину, а й на далі» (Наташа Денищук).


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
18C°
1м/с