8°

РадіоТРЕК, Радіо ТРЕК

Підвищення тарифів у маршрутках Рівне-Здолбунів: що кажуть чиновники

Підвищення вартості проїзду у маршрутках Рівне-Здолбунів – необґрунтоване.

Нагадаємо, днями у маршрутках розмістили оголошення, що з 8-го січня квиток до Здолбунова коштуватиме 19 грн, а до Квасилова – 10 грн (нині це 15 і 8 грн, відповідно).

Однак, згідно з тарифами, затвердженими ще кілька років тому, вартість проїзду до Здобунова не може перевищувати 18, а до Квасилова – 8 грн, розповів в ефірі Радіо ТРЕК начальник облуправління інфраструктури і промисловості Федір Мисюра:

Що стосується Здолбунова, то останнє підняття було у 2018-му і середній тариф зараз складає 84 коп. + ПДВ для підприємств, які працюють із ПДВ, і  1 грн – перевізникам, які працюють без ПДВ.

Оголошення перевізників про 19 грн – недоцільне, адже якщо брати по таблиці вартості проїзду, він не має перевищувати 18 грн.

Щодо Квасилова, то саме на транспорт, який проїжджає транзитом через Квасилів, кілометраж складає 8,2 км, тобто він не може перевищувати 8 грн. Я думаю, що недоцільно перевізникам «Рівне-Квасилів» піднімати тариф – у них буде трошки більший пробіг, оскільки транспорт ще їздить по Квасилову, бо люди перейдуть на «Здолбунів» або все-таки постане питання передачі маршруту у компетенцію Рівненської ТГ.  

Загалом підвищення не має бути. Тарифи просто не піднімуться на ті ціни, які вони собі задекларували.

Додамо, що у договорах, які перевізники укладають із Рівненською ОДА, є спеціально прописаний пункт, який зобов’язує їх погоджувати підняття тарифів – в обов’язковому порядку. І цього разу маршрутники до обласної адміністрації не зверталися.

Обласна адміністрація робитиме все, щоб ці тарифи на сьогоднішній день не піднімалися, – каже Федір Мисюра.

Водночас, як повідомили Радіо ТРЕК у Рівнераді, в маршрутках Рівне-Квасилів підвищувати тарифи поки не збираються. Як і раніше, вартість проїзду складає 8 грн. Можливе підвищення вартості перевезень стосується винятково здолбунівських перевізників, кажуть у міськраді.

Джерело: Радіо Трек


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp