23°

Після сесії облради Рівненщина отримає від Китаю два автомобілі швидкої допомоги

Усього від Уряду Китайської Народної Республіки Україна отримала 50 автомобілів швидкої допомоги з відповідним обладнанням. Два з яких має отримати Рівненщина. Ці автомобілі вже надійшли на Рівненщину, та поки що перебувають в КЗ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» РОР на відповідальному зберіганні, очікуючи рішення обласної ради, яким закладу буде дозволено взяти їх на свій баланс. Найближче засідання відбудеться 27 липня.

“Санітарні автомобілі «JAC Brand» – нові, 2017 року випуску та повністю укомплектовані відповідно до табелю оснащення,” – розповідає головний лікар Центру Андрій Бортнік. – “В них є, навіть, формений одяг для медиків, щоправда, китайського зразка. Але зважаючи на те, що протягом останніх п’яти років наш Центр не отримав жодної «швидкої», то цих дві для нас наче крапля в морі. Бо нам зараз потрібно щонайменше 50 автомобілів. Та ми вдячні МОЗУ і за це.”


Де саме працюватимуть нові «швидкі – ще не відомо. Як зауважив Андрій Бортнік, скоріше за все, їх відправлять туди, де є нормальні дороги, бо бездоріжжя вони можуть не витримати. Джерело – 
Газета “Медичний вісник+”

 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp