15°

Півтори години чекав на медиків: на Рівненщині у лікарні помер 25-річний хлопець

У Рівненській області в лікарні помер 25-річний хлопець Ілля Панасюк, якому тривалий час не надавали допомогу після госпіталізації. Його рідні заявили, що в трагедії винні медики.

Смерть Іллі Панасюка у лікарні на Рівненщині

Відомо, що 1-го січня 25-річний молодик погано себе почував, через що викликав “швидку”, яка його госпіталізувала. Однак у лікарні він півтори години чекав на комп’ютерну томографію, але у цей час його стан значно погіршився.

Дружина померлого розповіла, що у нього почалися судоми, нудота, а також запаморочення. Медики “швидкої” діагностували у нього високий тиск. Після госпіталізації його оглянула чергова лікарка, яка не викликала профільних лікарів.

“Ми чекали КТ півтори години, а лікаря-анестезіолога чекали дві з половиною години. У нього так боліла голова, що він дуже просив допомоги”, – зазначила мати Іллі.

Результати МРТ показали, що у хлопця стався крововилив у мозок, через що його помістили до реанімації. Вранці лікарка запевнила родичів, що він знаходиться у медикаментозмному сні, однак, як виявилося, він впав у кому. Через 18 днів він помер, так і не прийшовши до тями.

Відповідь лікарів

Чергова лікарка, яка знаходилася у той час на зміні, не визнає своєї провини. За її словами, допомога надавалася оперативно, не дивлячись на те, що був вихідний день.

Наразі дії медиків розслідують правоохоронці. Якщо їхню провину доведуть, їм загрожуватиме до трьох років ув’язнення.