6°

Поблизу Рівного у виправному центрі засуджені організували наркоторгівлю

До 15 років позбавлення волі загрожує учасникам організованого злочинного угрупування, яке організували засуджені одного із виправних центрів поблизу Рівного.

Про це повідомляє Рівненська обласна прокуратура, пишуть РН.

До складу ОЗГ входили четверо людей. Зокрема, так званим «смотрящим» був 24-річний уродженець Івано-Франківщини, ще двоє учасників з Львівщини і один з Волині.

Основною сферою діяльності даного ОЗГ став наркобізнес. Зокрема встановлено, що його учасники організували на території міста Рівне та виправного центру збут наркотичних засобів. В основному продавали «бупренорфін», «канабіс» та «метадон», а також сильнодіючі лікарські засоби «дифенгідрамін» (димедрол) та «зопіклон».

Наркотики засуджені купували в аптеках Рівного та Києва за допомогою спільників на волі, а також однієї із служб доставки.

За інформацією правоохоронців, на територію виправного центру «товар» у своєму тілі та одязі доставляв співучасник, який виконував контрагентські роботи на одному з підприємств Рівненського району.

Наразі, задокументовано майже 30 епізодів злочинної діяльності угрпування із продажу наркотиків.

Під час проведення обшуків у члені ОЗГ та їх спільників вилучено наркотичні та сильнодіючі лікарські засоби, мобільні телефони, чорнові записи, а також банківські картки, на які учасники злочинного угруповання отримували грошові кошти від незаконного збуту наркотичних засобів та сильнодіючих лікарських засобів.

Рішенням суду усіх чотирьох зловмисників взято під варту. Їм загрожує покарання у вигляді до 15 років позбавлення волі.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp