18°

Рівненські новини

Поблизу водойми на Рівненщині поліцейські виявили облаштоване укриття нелегальних бурштинокопачів (+ФОТО)

До щоденних рейдів, які проводяться на території шістьох районів Рівненської області, залучається близько 60 працівників поліції та оперштабу.

Вчора, дев’ятого грудня, під час відпрацювання Рівненського заповідника поблизу села Мульчиці працівники Володимирецького відділення поліції спільно з оперштабом та військовослужбовцями Нацгвардії виявили мотопомпу кустарного виробництва та обладнання для незаконного видобутку бурштину-сирцю. На місці події поліцейські також виявили поблизу водойми облаштоване укриття старателів.

За фактом незаконного видобування бурштину слідчі розпочали досудове розслідування.

Крім того, поліцейські також посилили заходи реагування щодо недопущення спроб незаконного видобутку бурштину-сирцю на ділянках для легального видобутку, куди навідуються старателі.

Нагадаємо, керівництвом поліції області було проведено зустріч із керівництвом товариства обмеженою відповідальністю, яке отримало спецдозвіл на такий видобуток, на якій обговорено ряд проблемних питань, зокрема щодо подальшої взаємодії та обміну інформацією. Крім того, вирішується питання про укладення угоди із поліцією охорони та взяття під охорону вказаної ділянки.

джерело: РН