21°

Польські експерти проконсультували міську раду Рівного щодо питань будівництва очисних споруд

12 грудня із презентаційною програмою в Рівненську міську раду завітав представник польської компанії «Еколог» Кшиштоф Городецький. За участі секретаря рівненської міської ради Сергія Паладійчука, представників «Рівнеоблводоканалу» представник компанії розповів про технології каналізаційних очисних споруд, які вже успішно використовуються в Європі та світі, а також активно впроваджено певні технології в місті Івано-Франківськ.

Окрім того, представник компанії розповів про авторські технології компанії для ефективної утилізації осаду стічних вод.

«Ekolog» – польська компанія, яка реалізує  контракти в Польщі, Казахстані, Україні, Китаї та має 30-річний досвід, накопичений під час реалізації більше 500 проектів в сфері водопостачання, каналізації, твердих відходів, муніципальної інфраструктури та відновлюваної енергії. Компанія реалізує проекти, що фінансуються міжнародними фінансовими організаціями, зокрема: цільові фонди Європейського Союзу, Всесвітній Банк, Європейський Банк Реконструкції та Розвитку. Інформує прес-служба Рівненської міської ради.