27°

Поліцейські долучилися до заходів під час фестивалю у Рівненському районі

Учора, 18 вересня, в селі Колоденка відбувся ІV традиційний фестиваль патріотичної пісні «Слава Україні! Героям слава!». Поліцейські області не тільки забезпечували публічну безпеку і порядок, а й влаштували громаді спецвиставку та ознайомили із специфікою роботи.

Так, працівники вибухотехнічної служби продемонстрували зразки боєприпасів, макетів вибухонебезпечних предметів, які можна було роздивитися та потримати в руках, а ще присутні та учасники фестивалю мали можливість розпитати про всі тонкощі роботи поліцейських. Нагадали також правоохоронці і дітям, і дорослим, як діяти, у разі виявлення підозрілого предмету.

Працівники роти поліції особливого призначення показали озброєння підрозділу поліції, засоби захисту та оснащення спецтехніки. Мали нагоду жителі громади поспілкуватися із поліцейськими офіцерами, які забезпечували правопорядок під час фестивалю.

Тож свято додало присутнім не лише позитивних емоцій, а й минуло під надійною охороною поліцейських і під супровід виконавців патріотичних пісень.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp