Поліцейські оперативно знайшли 14-річну дівчину, що три дні не поверталася додому | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
18-04-2019  10:30
Поліцейські оперативно знайшли 14-річну дівчину, що три дні не поверталася додому

Працівники ювенальної превенції обласного управління та Сарненського відділу поліції оперативно зреагували та розшукали 14-річну дівчинку, яка вже три дні не поверталася додому – неповнолітню втікачку із Сарн поліцейські розшукали у Києві.

За повідомленням матері, яка 16 квітня, звернулася до поліції про зниклу доньку, поліцейські орієнтували особовий склад усіх територіальних підрозділів Рівненщини, сусідніх областей та оперативні служби.

У результаті проведених розшукових заходів неповнолітню втікачку знайшли 17 квітня, у столиці, куди вона поїхала разом зі своєю подругою. З їхніх слів, дівчата вирішили погуляти та побувати у видатних місцях Києва. Поліцейські їх виявили на залізничному вокзалі та доставили до місця проживання. Жодних протиправних дій відносно них вчинено не було.

З’ясувалося, що 14-річна сарненчанка проживає у благополучній сім’ї, у школі характеризується посередньо та має пропуски без поважних причин. Крім того, дівчина неодноразово залишала місце проживання на два-три дні. Батьків запевняла, що залишилася у подруги, однак на зв’язок згодом не виходила. Знайти її щоразу допомагали поліцейські. За невиконання обов’язків щодо виховання дитини на батьків двічі складали адміністративні матеріали за статтею 184  КУпАП минулого року та тричі — з початку цього. Відповідна інформація про це надавалася у соціальні служби.

Правоохоронці звертаються до батьків, аби вони приділяли належну увагу власним дітям, спілкувалися з ними, цікавилися їхніми успіхами, тим більше — проблемами, аби вберегти від необдуманих вчинків і протиправних дій.

Нагадаємо, що за фактом хуліганства 12-річної рівнянки відкрито кримінальне провадження. І попри те, що вона не досягла віку, з якого настає кримінальна відповідальність, до неї можуть бути застосовані примусові заходи виховного характеру.

Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області   
  • Курси перукаря рівне
10C°
3м/с