17°

Поліцейські в обласному центрі задокументували діяльність «тіньової» АЗС

Автозаправку, яка працювала без відповідних документів, виявили правоохоронці вчора, 23 грудня, на вулиці Гагаріна обласного центру.

На 29-річного заправника повторно склали адміністративний протокол за порушення правил провадження господарської діяльності за статтею 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення. На початку грудня цьогоріч відносно рівнянина вже складалися адміністративні матеріали, які скеровані на розгляд суду. 

З метою недопущення незаконної діяльності з обігу нафтопродуктів на території Рівненської області з 12 вересня відносно правопорушників, які здійснюють незаконну торгівлю паливно-мастильними матеріалами, працівники поліції склали 53 протоколи про адміністративні правопорушення.

Загальна сума накладених штрафів становить 325 720 гривень, іще 18 справ про адміністративні правопорушення призначені до розгляду. 

 © Офіційний сайт Національної поліції: https://rv.npu.gov.ua/news/preventivna-diyalnist/policzejski-v-oblasnomu-czentri-zadokumentuvali-diyalnist-tinovoji-azs/


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp