14°

Рівненські новини

Поліцейські викрили жителя Рівненського району, який зберігав на горищі коноплі

У рамках кримінального провадження та на підставі ухвали суду слідчі Рівненського відділу поліції учора, п’ятого жовтня, провели санкціонований обшук за місцем проживання 21-річного жителя села Городок.

На горищі будинку поліцейські виявили розвішені та розкладені стебла, а також подрібнені рослини коноплі. Зі слів молодика, він власноруч їх виростив на присадибній ділянці та планував використовувати для власного споживання.

Усе вилучене відправлено для проведення експертизи в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за статтею 309 Кримінального кодексу України, яка встановить факт належності рослин до наркотичних засобів і загальну масу зокрема.

За її результатами вирішуватиметься питання про повідомлення 21-річному чоловікові про підозру та остаточна правова кваліфікація вчиненого злочину.

У поле зору правоохоронців за злочини, пов’язані із незаконним обігом наркотиків, житель села Городок не потрапляв, однак притягувався до адміністративної відповідальності за вчинення дрібного хуліганства та завідомо неправдивий виклик спецслужб.

Джерело: Рівненські новини