Поліцейські розшукали зниклих брата та сестру з Гощанського району | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
23-06-2017  13:49
Поліцейські розшукали зниклих брата та сестру з Гощанського району

Гощанські поліцейські виявили утікачів вчора, 22 червня, пізно ввечері, коли ті зморені і голодні блукали у гідропарку Здолбунова. Дітей повернули додому, вони пообіцяли більше не залишати помешкання без дозволу матері.

Правоохоронці встановили, що о пів на восьму ранку того ж дня малолітні брат із сестрою приїхали у Рівне, де гуляли вулицями міста майже до 15-ї години. Потім діти вирішили поїхати до бабусі у Здолбунів, втім вона поїхала до них, у село Симонів Гощанського району. Тому малі втікачі вже без грошей та їжі блукали по Здолбунову, доки їх не знайшли поліцейські. По дорозі додому працівники поліції нагодували дітей та провели роз’яснювальну бесіду щодо недопущення таких випадків у майбутньому. Підлітки пояснили, що вчинили так через дрібний побутовий конфлікт і не подумали про наслідки своєї поведінки та, яких хвилювань завдали своїй матері.
Сім’я, у якій виховуються діти, благополучна.


Поліцейські закликають батьків, працівників виховних установ та закладів відпочинку для дітей не обходити увагою непорозуміння у спілкуванні з неповнолітніми, зокрема у підлітковому віці, намагатися налагодити довірливі взаємовідносини, а у разі необхідності своєчасно звертатися до відповідних служб або фахівців щоб не допустити лиха в майбутньому.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
22C°
4м/с