32°

Поліція Рівненщини їздитиме на автомобілях з екологічними двигунами

Автопарк поліції області поповнили п’ять нових автомобілів «Mitsubishi Outlander PHEV» з екологічними двигунами. На цих автівках правоохоронці забезпечуватимуть публічну безпеку і громадський порядок на Рівненщині.

Позашляховики закріплять за працівниками груп реагування патрульної поліції (ГРПП) для несення служби в населених пунктах області. ГРПП створено у рамках реформування правоохоронної системи в березні минулого року з числа працівників поліції області у Рівному та районних відділах і відділеннях. Зазначені групи діють з метою оперативного реагування на повідомлення про правопорушення та інші події, а також вжиття комплексу превентивних заходів шляхом патрулювання території обслуговування, виявлення та припинення правопорушень, застосування визначених законодавством інших поліцейських заходів.

Нагадаємо, 25 травня у рамках Кіотського протоколу з Японії до Національної поліції України передали 635 гібридних позашляховиків нового покоління. Автомобілі містять передову систему універсального управління з повним приводом, що робить їх дуже зручним для використання поліції. Це ще один значний і послідовний крок у системі реформування та вдосконалення поліції України для забезпечення якісного служіння суспільству.

Інформує ГУ НП Рівненщини


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp