Поліція розпочала підготовку до забезпечення правопорядку в період свят (ВІДЕО) | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
20-12-2018  11:14
Поліція розпочала підготовку до забезпечення правопорядку в період свят (ВІДЕО)

Вчора поліція розпочала роботу у посиленому варіанті несення служби. Про це повідомив заступник голови Національної поліції  Олександр Фацевич: 

«Зараз вже розпочинаються святкові дні, тому особлива увага поліції повинна бути зосереджена на місцях святкування та відпочинку громадян. Наше головне завдання – це дотримання правопорядку без виключення, особливо під час новорічних та Різдвяних свят»

Водночас, Фацевич зазначив, що особлива увага буде приділятися охороні храмів, церков та місць проведення релігійних відправ.

«Жодних протиправних дій ми не маємо допустити. Головне завдання поліції – забезпечити безпечне проведення святкувань нашими громадянами», – прокоментував заступник голови Національної поліції.

Впродовж поліцейської наради також обговорили безпеку дорожнього руху. Як зазначив заступник Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький, в святковий період збільшується як транспортний потік, так і пасажирські перевезення. Адже чимало громадян вирушає на святкування на Західну Україну.

«У зв’язку з цим особливу увагу необхідно приділити патрулюванню трас міжнародного та національного значення у напрямку західних областей. Ці  дорожні артерії повинні бути посилені відповідною кількістю нарядів патрульної поліції та ГРПП. Важливо контролювати дотримання швидкісного режиму та правил дорожнього руху водіями», – додав Олексій Білошицький. 

Повідомляє департамент комунікації Національної поліції України 

 

 

 


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-4C°
2м/с