Поліція затримала на хабарі у 500 доларів США начальника Млинівського районного управління Держпродспоживслужби | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
13-09-2018  13:05
Поліція затримала на хабарі у 500 доларів США начальника Млинівського районного управління Держпродспоживслужби

Неправомірну вигоду посадовець вимагав від підприємця за не вжиття заходів віднесених до його компетенції та не перешкоджання здійснення підприємницької діяльності.

Оперативниками управління захисту економіки в Рівненській області Нацполіції було задокументовано протиправну діяльність посадових осіб структурного підрозділу обласного управління Держпродспоживслужби.

На підставі зібраних матеріалами слідчим управлінням ГУНП в Рівненській області було відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Під час проведення слідчо-оперативних заходів правоохоронці встановили, що начальник управління Держпродспоживслужби у Млинівському районі вимагає від підприємця 500 доларів США неправомірної вигоди.

За вказану суму він пообіцяв не втручатися та не перешкоджати веденню господарської діяльності.

Вчора, 12 серпня, оперативники управління захисту економіки в Рівненській області Нацполіції, слідчі поліції під процесуальним керівництвом прокуратури Рівненської області затримали посадовця. Під час огляду місця події вилучено 500 доларів США, одержаних у якості неправомірної вигоди.

Фігуранта справи затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
17C°
3м/с