18°

Поліція шукає людей, які знають чоловіка, що втратив пам’ять

Вже чотири місяці поліція не може встановити особу чоловіка, який посковзнувся і впав, вдарившись головою, після чого не може пригадати хто він і де проживає.
Як розповіла начальник сектору Бережанського відділу поліції Галина Баклакова,
“Ще наприкінці листопада 2018 року на лінію «102» надійшло повідомлення від диспетчера районної лікарні, який зазначив, що до них звернувся чоловік з травмою голови на скаргами на головний біль. Невідомий не міг повідомити свої анкетні дані, оскільки втратив пам’ять в результаті падіння”.
“Того дня сніжило й було дуже слизько. Я зашпортнувся й впав назад, при цьому вдарився голою об бордюр. До мене одразу підійшла жінка й завела до медичного закладу, де мені надали медичну допомогу”, – розповів незнайомець.
Як повідомив заступник директора некомерційного комунального підприємства Бережанської центральної районної лікарні Ярослав Корбило, пацієнт поводить себе спокійно й як такий шкідливих звичок немає, окрім паління. Наразі він продовжує знаходиться в медичному закладі. 

Усіх, хто володіє будь-якою інформацією про чоловіка, поліцейські просять телефонувати за номерами у Бережанах (03544) 2-12-45, (067)-306-98-91 або на лінію «102».

Повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області