17°

Політв’язень з Рівного може скласти конкуренцію Ляшку на довиборах у Верховну Раду

Джерело: Рівненські новини

Відомий рівненський політичний та громадський діяч Микола Карпюк, що майже 5 років провів у російських тюрмах вирішив балотуватися на довиборах у Верховну Рада по 208-му виборчому окрузі на Чернігівщині.

За вчорашній день до мене звернулись десятки людей з питанням, а чи не хочу я спробувати свої сили на виборах в 208 окрузі. Деякі навіть пропонували допомогу. Відповів дуже коротко. Я не гречкосій, я не буду ні з ким домовлятись. Тому мені цікаво і важливо почути мешканців самого округу чи бачать вони мене своїм представником. Тож участь у виборах я не виключаю, але потрібна думка українців, – написав 16 червня в Фейсбуці Микола Карпюк.

Дякую за активну позицію в незалежності від вашої точки зору щодо виборів у 208 окрузі.
Головне це не бути байдужим! За декілька днів до мене звернулись і активісти, які запропонували свою допомогу, і бізнес, який готовий дати гроші, і “гречкосії”, які попросили не лізти. Відчуваю, що мушу і буду долучатись до виборів, але мені потрібна команда. Бо один в полі не воїн!, – додав вчора політв’язень.

Нагадаємо, що вибори у цьому окрузі назначені на 25 жовтня цього року у зв’язку зі смертю нардепа Валерія Давиденка.

Також, відомо що про свою участь у 208-му окрузі вже заявили лідер Радикальної партії Олег Ляшко, екс-глава Офісу президента Андрій Богдан, колишній нардеп від БПП Олександр Грановський.