17°

Половина Рівненських шкіл можуть перейти на дистанційне навчання

Із понеділка, 13-го вересня, Україна може перейти з «зеленої» у «жовту» карантинну зону. Про це неодноразово наголошували в Міністерстві охорони здоров’я.

Через погіршення епідеміологічної ситуації, школи зможуть працювати повноцінно лише у випадку, якщо 80% працівників будуть вакциновані. Про це сьогодні під час брифінгу повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін. 

“Плачевна ситуація в регіоні, скажу відверто. У нас в області 1320 закладів освіти, станом на сьогодні 80% вакциновано всього у сорока з них. У місті взагалі ситуація така: зі 106 немає жодного, де вакциновано 80%”, – сказав перший заступник голови РОДА Сергій Подолін.

Він уточнив, що станом на сьогодні, зважаючи на темпи вакцинації, є ймовірність, що половину закладів усе ж не закриють, якщо область вийде із “зеленої” зони та перейде в “жовту”.

В діапазоні 60-80% – 6 закладів, від 30 до 60% – 42, менше 30% – 58 закладів.

За словами Сергія Подоліна, найбільш критична ситуація саме у Рівному. Якщо карантин буде посилено, на дистанційну форму навчання може перейти половина шкіл. Вирішуватимуть це наприкінці тижня, коли буде відомо про зміну зонування і тоді дивитимуться на дані щодо вакцинації в закладах освіти.

Джерело: Рівне Медіа


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp