13°

Польща направить на кордон з Білоруссю ще кілька тисяч військових

Заступник міністра внутрішніх справ Мацей Васік заявив, що Польща відправить ще 2000 військових на кордон із Білоруссю. Про це пише Reuters.

«Посилення буде не 1000, а 2000 солдатів. Таке рішення прийняв Комітет безпеки, це рішення прийняв міністр оборони Маріуш Блащак», – сказав Васік.

У понеділок він повідомив, що прикордонна охорона вимагає відрядження додаткових 1000 солдатів на польсько-білоруський кордон. Васік зазначив, що наразі усі спроби нелегального проникнення мігрантів до Польщі організовує білоруська влада.

«Якби у нас на тому боці були справжні прикордонники, а не контрабандні служби, цих переходів взагалі б не було», – додав політик.

Зазначається, що цього тижня Білорусь розпочала військові навчання біля кордону, а самопроголошений президент країни Олександр Лукашенко кілька разів казав, що стримує бойовиків ПВК «Вагнер», які хочуть атакувати Польщу.

За даними української Держприкордонслужби, кількість найманців ПВК «Вагнер», які перебувають у Білорусі, станом на ранок 30 липня, становила понад 5 000 осіб.

Путін разом із Лукашенко неодноразово погрожували збройними провокаціями «вагнерівців» проти Польщі.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp