
Понад 3 тисячі безробітних на Рівненщині стали частиною «Армії відновлення»

У Рівненській області триває реалізація урядового проєкту «Армія відновлення», покликаного залучити безробітних до відбудови країни. За словами заступника голови Рівненської ОДА Олександра Кохана, лише за останні пів року до виконання суспільно корисних робіт долучилися понад 3 тисячі осіб.
«Люди отримують оплату до 12 тисяч гривень щомісяця. Направлення на участь у проєкті видає служба зайнятості. Учасники допомагають відновлювати інфраструктуру, розвантажують, сортують і доставляють гуманітарну допомогу, а також надають соціальні послуги постраждалим від війни», — зазначив Кохан.
Проєкт «Армія відновлення» був започаткований на початку повномасштабного вторгнення, щоб тимчасово безробітні могли не лише отримувати дохід, а й долучатися до суспільно значущих процесів — підтримки, допомоги та відбудови. Ініціатива продовжує охоплювати все більше громад, зменшуючи рівень безробіття та сприяючи єдності в часи війни.