19°

​Понад 30 жителів Рівненщини отримають гранти на розвиток власного бізнесу

На розвиток свого бізнесу 33 жителів Рівненщини отримають мікрогранти.

У рамках «єРобота» на Рівненщині уже є 350 звернень. Найбільш популярною виявилась програма мікрогрантів на власну справу (до 250 тис. грн).

«Бізнес довіряє державним програмам . На участь у проекті «єРобота» вже поступило 262 звернення для участі у програмі мікрогрантів, з яких вже сформовано півтори сотні заявок. Також для отримання гранту на створення переробних підприємств (до 8 млн грн) звернулись 34 суб’єкти господарювання. Продовжуємо працювати на економічному фронті. Адже розвиток бізнесу – це вклад в перемогу України», – розповів начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Уже 33 заявники отримали позитивні рішення від центру зайнятості, тож їх включили до фінансування мікрогрантів. За кошти грантової програми вони планують придбати обладнання, закупити сировину та матеріали, а також частково оплатити оренду.

За рахунок мікрогрантів, загальна сума яких до 8 млн грн, заявники планують створити на Рівненщині майже 60 робочих місць, додав директор Рівненської служби зайнятості Іван Ткачук.

Претенденти мають намір створити та розвивати пасіку, міні-пекарню, кафе, цех виготовлення виробів з металу, швейну компанію, магазин запчастин, надавати послуги з опорядження будинків, з перевезень, ветеринарні послуги, з ремонту електросамокатів, деталей для техніки та автомобілів, бухгалтерські та юридичні послуги, розпочати виробництво та продаж косметики, піддонів, виготовлення модульних конструкцій, розширити фермерське господарство.