Понад 8 тисяч гривень для хворих на муковісцидоз зібрали на благодійному ярмарку в Рівненській облраді | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
06-12-2019  15:10
Понад 8 тисяч гривень для хворих на муковісцидоз зібрали на благодійному ярмарку в Рівненській облраді
Джерело: Рівненські новини

Уже традиційно незадовго до різдвяно-новорічних свят благодійна організація «Вітрила надії», яка опікується проблемами хворих на муковісцидоз, провела благодійний ярмарок для депутатів та відвідувачів сесії Рівненської обласної ради.

Про це повідомили у прес-службі Рівненської облради.

Упродовж кількох годин у холі перед сесійною залою рідні хворих на цей складний недуг продавали вироби ручної роботи, які виготовили дітки та дорослі з діагнозом муковісцидоз. Це переважно декоративні та ялинкові прикраси.

 

Як розповіла голова правління БО «Вітрила надії» Зінаїда Веремчук, їм вдалося зібрати 8 тис. 390 грн. Сума, звісно, невелика, зважаючи, що потреба у медикаментах на одного хворого з діагнозом муковісцидоз більша в рази. Однак волонтери вдячні кожному, хто долучився до цієї благодійної акції.

До слова, на наступному засіданні сесії обласної ради представники БО «Вітрила надії» знову організовують ярмарок зі збору коштів. Тож хто не встиг придбати гарний новорічний сувенір та зробити цим самим добру справу, матимуть таку можливість.


Читайте також:



  • Курси перукаря рівне
1C°
2м/с