13°

Понад 850 храмів Рівненщини проведуть святкові богослужіння на Великдень

У 874 храмах та церквах Рівненської області відбудуться святкові богослужіння з нагоди Великодня. За безпекою та порядком під час релігійних відправлень пильнуватимуть правоохоронці та рятувальники.

Заступник начальника Рівненського районного управління поліції ГУНП в Рівненській області Іван Теліга повідомив, що для забезпечення правопорядку на Великдень буде задіяно близько 650 поліцейських. До патрулювання також залучать Нацгвардію та Державну фіскальну службу. Посилена робота поліції розпочнеться опівдні в суботу і триватиме до 12:00 години неділі.

Провідний інспектор відділу пожежної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Рівненській області Ярослав Дивущак закликав громадян неухильно дотримуватися комендантської години, яка на Великдень залишається без змін – з 00:00 до 05:00. У разі повітряної тривоги необхідно негайно прямувати до укриття.

Ярослав Дивущак також додав, що фахівці ДСНС провели інструктажі з пожежної безпеки для священнослужителів та старост. У разі виникнення надзвичайних ситуацій рятувальники оперативно відреагують на будь-який виклик.

Важливо! Незважаючи на святкування, громадянам слід залишатися пильними та обережними. У разі виявлення підозрілих предметів або осіб негайно повідомляти про це правоохоронним органам.

З Великоднем!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp