17°

Понад три тижні учні рівненської школи №6 навчалися у холодних класах

Ще 11 жовтня у Рівному стартував опалювальний сезон. Першочергово подачу теплоносія мали розпочати до об’єктів соціальної сфери – дитячих садочків, шкіл, навчальних та медичних закладів.

Проте учні Рівненської загальноосвітньої школи №6 до 8 листопада продовжували навчатися у холодних приміщеннях. Температура повітря у класах не піднімалася вище 13 градусів тепла, хоча згідно норм у класах і кабінетах має бути 17-20 градусів. За словами батьків, під час навчального процесу школярі змушені були сидіти у верхньому одязі.

Депутат Рівненської міської ради Назарій Поліщук звернувся у ТОВ “Рівнетеплоенерго”. В  установі розповіли, що жодних звернень щодо неналежного теплопостачання від адміністрації школи не надходило.

“Працівники зазначили, що подача теплоносія відбувалася на постійній основі”, – зазначає депутат. 

Як розповів директор школи Петро Ковальчук, причина – стара комунікація. Труби, по яких подається теплоносій, застарілі і постійно прориваються, класи підтоплює.

«Перед канікулами нам були виділені кошти на частковий ремонт труб, але це не ліквідовує проблеми.  Сьогодні у школі вже відновлено теплопостачання, температура у класах буде згідно норм. На наступний рік нашій школі вже виділено кошти на капітальний ремонт комунікацій, адже вони не оновлювалися ще з 1961 року (прим. 1961 р. – у Рівному було відкрито ЗОШ №6)», – розповідає директор.

Директор школи Петро Ковальчук запевнив, що від сьогодні температурний режим у класах буде сприятливий для навчання.

Нагадаємо у лютому 2017 року жителі вулиці О. Пчілки, на якій знаходиться і ЗОШ №6, пікетували Рівненську облдержадміністрацію.  Адже через проблеми на котельні компанії “Укртепло Рівне” температура повітря у приміщеннях була лише +12°С. Згадана котельня обслуговувала 3 лікарні, 6 житлових будинків, дит.садок, а також 2 дитячі будинки. Після скандалу школу обслуговує котельня, яка знаходиться на вулиці Дворецькій.