13°

Попередні результати виборів у Малолюбашанській ОТГ на Костопільщині

У неділю відбулися останні цьогоріч вибори в об’єднаній територіальній громаді – Малолюбашанській.  Таким чином на Рівненщині у 2018 році самостійно житимуть вже 25 ОТГ. Явка виборців склала 64,45%. На посаду голови  Малолюбашанської громади було три претенденти.  За попередніми результатами найбільшу довіру виборців, а це майже 56% — отримав Віктор Талащук, близько 33% отримав Сергій Коваль, і понад 8% голосів виборці віддали Анатолію Наумцю.

До ради ОТГ потрапило 22 кандидати, а претендувало 137.  За попередніми результатами  найбільше буде депутатів від ВО «Батьківщина», є також представники  від партій «Народний фронт»,  БПП «Солідарність», об’єднання «Самопоміч», «УКРОП», «Аграрна партія», та самовисуванці. Нагадаємо, це попередні результати,  остаточні — стануть відомі вже 29 грудня.  Перша  сесія Малолюбашанської ради відбудеться вже у січні 2018 року, спочатку усі обрані депутати мають зареєструватися, та подати електронні декларації.

Бюджет для громади та усі субвенції від  Держави вже передбачені. Тож Малолюбашанська ОТГ вже самостійно вирішуватиме, як ним розпорядитися, разом з іншими  громадами області  виходить на прямі міжбюджетні розрахунки з Державою.

Повідомляє проект ПУЛЬС  USAID Рівненського РВ Асоціації міст України