Порошенко і Зеленський сперечалися в прямому ефірі (ВІДЕО) | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
12-04-2019  9:15
Порошенко і Зеленський сперечалися в прямому ефірі (ВІДЕО)

Суперечка відбулася між кандидатами на пост президента в ефірі програми “Право на владу” на телеканалі “1+1”. Петро Порошенко знаходився у телестудії, а Володимир Зеленський спілкувався із ним по телефону. 

Шоумен повідомив, що не може бути присутнім у студії, оскільки перебуває у Парижі, і стверджував, що чинному Президенту має бути про це відомо, бо його “прекрасные автомобили службы безопасности Украины меня [Зеленського – прим. автора] сутра сопровождали, эта информация вам известна”. Суперечка була про час і місце дебатів. Зеленський знову нагадав, що попросив називати його Володимиром Олександровичем, а не бидлом і наркоманом, і запросив на дебати 19 квітня на стадіон. Порошенко запевнив, що не цікавиться його пересуваннями. Далі Зеленський почав його перебивати, не даючи відповісти. 

Володимир Зеленський завершив розмову словами “А зараз закінчив я. 19 числа на НСК “Олімпійський”. Крапка. До побачення” і поклав слухавку. 

Пряма мова:

Зеленський: У меня встреча завтра в три часа дня с президентом Франции. Поэтому господин Порошенко знает, что меня нет в Киеве, и очень странно, что уважаемый кандидат в президенты Петр Алексеевич меня приглашает в студию 1+1. Что касается дебатов, мы договорились. Я предложил 19 числа на НСК “Олимпийский”, я пригласил господина Порошенка на дебаты. Он сказал “стадион так стадион” и принял эти условия. Я, конечно, попросил, чтоб меня называли Владимир Александрович, или Владимир, не быдло, не наркоман и так далее. Ну, скажем так, это немножечко продолжается, но ничего страшного. Мы люди простые. Можем это принять. Вот. Поэтому я приглашаю на дебаты, которые подтвердил господин Порошенко 19 числа на НСК “Олимпийский”. С большой радостью.

Порошенко: Дуже дякую, Володимире Олександровичу, якщо ви чуєте зараз мене, ви чуєте мене?

Зеленський: Да, я вас чую.

Порошенко: Я хочу вас запевнити, що за вашими пересуваннями президент Порошенко і кандидат в президенти Петро Порошенко точно не цікавиться.

Зеленський: Це приємно.

Порошенко: Зустріч у вас, так як і в мене, завтра в Парижі. Я вирушаю завтра до Берліна…

Зеленський: Я вибачаюсь…

Порошенко: Володя, Володимир Олександрович, я вибачаюсь…

Зеленський: Пане Президент, я дуже вибачаюсь. Смотрите, вас не перебивал народ 5 лет, дайте, пожалуйста сказать.

Порошенко: Володимир Олександрович, дайте можливість відповісти.

Зеленський: Господин Порошенко, послушайте меня. У меня нет самолета…

Порошенко: Господін Зєлєнський, якщо вам російською мовою більш зрозуміло, я хотів щоб ви мали можливість почути відповідь. Бо це не є дебати.

Зеленський: Ну так вы ж хотели дебаты, в чем проблема. Я не боюсь дебатов с вами, 19 числа я вас жду. Так вот, я летел обычным самолетом…

Порошенко: Пан Зеленський…

Зеленський: Нет у меня возможности в любой момент заказывать…

Потім ведуча перервала обох кандидатів і сказала, що їх не чути.

Зеленський: Петро Олексійович, ще раз 19 числа на НСК “Олімпійський” будуть дебати, хочете зараз, будуть зараз, но я вас запрошую 19.

Порошенко: Ви закінчили?

Зеленський: Я закінчу через 5 років, а ви закінчите 22 числа.

Порошенко: Майте терпіння послухати опонента. Ви закінчили чи ні?

Зеленський: Вам третій раз сказати?

Порошенко: У нас може щось із зв’язком? Володимир Олександрович, я вислухав ваше твердження і зараз буду говорити я, ви мене почули?

Зеленський: Я вас запрошую з задоволенням 19 квітня на НСК “Олімпійський”. У мене немає проблем із зв’язком.

Порошенко: Я роблю знижку лише на зв’язок. Ви закінчили, готові послухати мене?

Зеленський: З задоволенням.

Порошенко: Слава Богу, зв’язок відновлено. Володимир Олександрович, я не цікавлюся вашими пересуваннями, це ваша приватна або державна справа.

Зеленський: Дякую. 

Порошенко: Я сьогодні запросив вас на дебати. Якщо ви зараз знаходитесь за межами Києва, я це з розумінням сприймаю…

Зеленський: Дуже приємно

Порошенко: …і наголошую на тому, що сьогодні вашій команді була поставлена позиція, що в останню неділю, коли ще можна проводити дебати, вас на стадіон, який ви визначили, 14 числа о 14 годині запросили на дебати. Зустріч у вас, наскільки я розумію, завтра, у вас буде час повернутися до Києва. Вас чекають мільйони… 

Зеленський: Петро Олексійович, я вибачаюся, ви закінчили? Ви закінчили?

Порошенко: Ні, я не закінчив, послухайте мене

Зеленський: По-перше, нашу команду ніхто з вас не буде ставить в позицію, а зараз закінчив я. 19 числа НСК “Олімпійський”, крапка, до побачення.

Після цього Володимир Зеленський поклав слухавку.

Володимир Зеленський відповів Петру Порошенку на запрошення на дебати.

Запрошую Президента Петра Порошенка на дебати 19 квітня на НСК "Олімпійський". Зараз я не маю можливості фізично приїхати у студію програми "Право на владу", бо мене немає у країні. Про це було добре відомо Президенту Петру Порошенку. Про це у прямому ефірі сказав кандидат у президенти України Володимир Зеленський.

Опубліковано ПРАВО НА ВЛАДУ Четвер, 11 квітня 2019 р.

 

 


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
10C°
2м/с