6°

Порошенко наказав фракціям «ЄС» на місцях саботувати звернення щодо територіальної оборони

Політична боротьба між політичними силами в Україні не вщухає навіть тоді, коли перед суспільством постала серйозна загроза російської агресії. На онлайн нараді з керівниками Секретаріатів територіальних організацій партії «Європейська Солідарність» 14 лютого 2022 року керівництво вказаної політичної сили доручило представникам партії на місцях не допустити прийняття звернення щодо територіальної оборони, ініційоване «Слугою народу».

«Прокомунікувати з керівниками фракцій/груп у місцевих радах про недопущення прийняття депутатами місцевих рад звернення щодо територіальної оборони, яке ініціюють СН, прийняття місцевими радами відповідного звернення у редакції ЄС (було надано попередньо)», – йдеться у документі, який зафіксував рішення онлайн наради «ЄС» від 14 лютого 2022 року за підписом заступника керівника Секретаріату Партії Володимира Глухенького.

Також у зазначеному документі вказано про необхідність активізації роботи по утворенню первинних осередків у громадах, а також про те, що у разі виявлення члени партії повинні надавати до Секретаріату «ЄС» «інформацію щодо фактів переслідування членів ЄС».

Історія національно-визвольного руху яскраво демонструє те, що перемогти спільного ворога можна лише тоді, коли українське суспільство об’єднається. Росія завжди робить ставку на розбрат – це наріжний камінь тактики Кремля.

Нове дослідження вчених з Кіотського університету показало, що навіть дикі шимпанзе безкорисливо допомагають один одному, а також відкладають внутрішні групові конфлікти, коли відчувають загрозу ззовні.

Ще в січні держсекретар США Ентоні Блінкен під час візиту до Києва закликав українських політиків відкинути розбіжності на користь спільного національного інтересу і працювати разом на тлі можливого вторгнення РФ.

«Україна повинна уникати будь-яких дій, які допоможуть цинічним зусиллям Росії. Не дозволяйте Москві розділити вас. Це означає, що лідери всередині українського уряду та за його межами повинні відкинути свої розбіжності на користь спільного національного інтересу і працювати разом, щоб підготуватися до важких днів», – сказав держсекретар США.

Якщо представники певної частини українського політикуму не зрозуміють важливого меседжу пана Блінкена, не відкинуть свої євро-демократичні амбіції, не зрозуміють, що демократія – не інструмент поляризації, та не навчаться згуртованості хоча б у шимпанзе, Україні буде набагато важче протистояти зовнішній агресії.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp