Посадовцю-корупціонеру сільської ради Рівненщини обрано запобіжний захід | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
20-04-2019  13:00
Посадовцю-корупціонеру сільської ради Рівненщини обрано запобіжний захід

Одному із посадовців сільської ради Рівненщини обрано запобіжний захід у виді домашнього арешту та відсторонено від посади. 

Прокурором області у квітні поточного року повідомлено про підозру одному із сільських голів Рівненщини у вчиненні кримінального корупційного правопорушення – одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане з вимаганням такої. 

В ході досудового розслідування слідчими слідчого управління  Головного управління Національної поліції в Рівненській області встановлено, що сільський голова, будучи службовою особою, у вересні минулого року одержав від приватного підприємця Рівненщини неправомірну вигоду в сумі 7000 гривень, які вимагав за невжиття заходів щодо припинення господарської діяльності на території сільської ради.

Судом посадовцю сільської ради обраний запобіжний захід у вигляді домашнього арешту та відсторонено його від посади сільського голови. 

У кримінальному провадженні тривають слідчі дії, спрямовані на всебічне, повне та неупереджене дослідження усіх обставин скоєння злочину, з метою скерування обвинувального акту до суду.

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
6C°
3м/с