10°

Потрібна допомога хлопцю, який потрапив під потяг, рятуючи матір

 У п`ятницю на Рівненщині сталася жахлива трагедія, під потяг потрапили мама та син.

17-річний хлопець, який намагався врятувати власну матір терміново потрібна допомога. Нині він знаходиться у реанімаційному відділенні Острозької ЦРЛ. Медики у нього діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, травму живота та розрив селезінки.

Нагадаємо, жінка  та троє синів , 22 грудня, близько шостої ранку поспішали напотяг, що прямував до Києва. Двоє братів встигли перебігти колії, а матір із середнім сином потрапили під потяг.

Усі четверо спізнювались, то ж коли помітили потяг, кинулися перебігати колії, аби встигнути на нього. Старший та наймолодший сини встигли перетнути колії, а ось матір затрималася. Це помітив 17-річний син, який кинувся їй допомогти. Утім жінка таки потрапила під потяг, і від отриманих травм загинула на місці події.

Наразі хлопцеві, який знаходиться у лікарні збирають грошову допомогу.

«Молимося за одужання брата моєї однокласниці, його звати Юра, він хотів спасти матір від загибелі. Зараз він у реанімації в Острозькій ЦРЛ, зробили операцію, але, як повідомляли, стан важкий… Усіх небайдужих просимо допомогти!», – пише у соціальних мережах однокласниця старшої сестри Юрія Іванна Тимощук.

Номер карти: 5168755602376036 – Столяр Галина Леонідівна, дружина брата Івана


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp