7°

Позашкільні заклади Рівного повернулись із “дистанційки” до звичного навчання

З вівторка, 16 листопада, всі позашкільні заклади Рівного повернулись до звичайного режиму навчання. Про це Суспільному повідомила профільна заступниця міського голови Марина Кузмічова. Вона уточнила, що у цій галузі процес імунізації проходив складніше, ніж в освіті.

До цього дистанційно працювали дві музичні школи, художня школа, усі гуртки при МБК, палацах культури “Текстильник” та “Хімік”, а також у Палаці дітей і молоді.

При цьому, уточнила посадовиця, для роботи працівники повинні мати хоча б одну дозу отриману дозу вакцини проти коронавірусу та проходити ПЛР-тестування доти, доки не пройдуть повний курс імунізації.

“В закладах культури дещо гірша ситуація (ніж у закладах освіти,-ред), вони якось довше зволікали з початком вакцинації. Треба відновлювати навчання, бо для культури, для музичних занять – це просто катастрофічно, на дистанційній формі навчання”, – коментує Марина Кузмічова.

За словами заступниці мера, тиждень тому, коли показник вакцинації освітян становив понад 90%, то у галузі культури це було на рівні 50%. Тепер останні почали надолужувати втрачений час, сказала посадовиця, і показник станом на середину листопада сягнув 90%.

“У нас є відмовники серед технічного персоналу. Дехто за станом здоров’я, вони взяли відпустку за власний рахунок, доки не вакцинуються перший раз. А на цей час знайшли їм заміну. Відсторонених немає”, – сказала Кузмічова.

За її словами, ідеться про понад три сотні працівників галузі.

Джерело: Суспільне