Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

Пожежа з трави перекинулася на житловий будинок ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
02-04-2019  14:16
Пожежа з трави перекинулася на житловий будинок

Невідомі знову палили траву, і цього разу вогонь перекинувся на житловий будинок в селі Соломіївка (Дубровицький район).

На місці події рятувальники побачили, що дерев’яний будинок повністю охоплений вогнем. На гасіння бійці ДСНС одразу подали вогнегасячі речовини. О 15:30 пожежу вдалося повністю ліквідувати, але будинок, який не експлуатувався, знищено вогнем.

Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі головного управління ДСНС України у Рівненській області.

Зі слів власника, пожежа трапилася через горіння сухої трави. Будинок стояв майже в кінці села в сухих хащах. Спеціалісти допускають, що через чиюсь необережність і трапилася пожежа.

Рятувальники Рівненщини нагадують громадянам, що спалюючи минулорічну траву, опале листя, сухі гілки та інше сміття, за умов сухої та вітряної погоди вогонь швидко виходить з-під контролю і здатен наробити лиха. Наслідки таких пожеж зазвичай невтішні: спалені гектари трави, пошкоджені лісові насадження, знищені вогнем господарчі будівлі. Іноді жертвами таких пожеж стають і самі ініціатори спалювання.

Як показує практика, небезпечно випалювати суху траву не лише поряд з житловими будинками та іншими спорудами, але й на відкритих ділянках, які межують з лісовими насадженнями. Горіння сухої трави поблизу автошляхів може стати причиною дорожньо-транспортних пригод, адже при горінні утворюється димова завіса.

Якщо спалювати суху траву на полях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, дим і вогонь здатні спричинити замикання електроліній. А це призведе до відключення електропостачання населених пунктів. На шкоді від випалювання сухої трави наголошують і екологи. Фахівці стверджують, що у результаті пожеж знижується родючість ґрунтів, порушується їх структура, зменшується протиерозійна стійкість, забруднюється атмосферне повітря.

То ж вогнеборці Рівненщини закликають мешканців області припинити безконтрольне випалювання сухої рослинності. Пам’ятайте, що нехтування правилами пожежної безпеки тягне за собою адміністративну відповідальність.Коментарі:

Поділитися:

[object Object]

Читайте також:


15C°
5м/с