17°

Екс-працівник Рівнеобленерго обманом збирав кошти на установку лічильників

До поліції вже звернулося 25 осіб, яким 26-річний житель міста Березне не встановив лічильник та не повернув гроші.

Зі слів ошуканих мешканців, колишній працівник відділення енергорозподільчої компанії, в обов’язки якого входила установка електролічильників, із березня минулого року по травень поточного отримував від клієнтів кошти, втім замовлення не виконував. Загальна сума збитку становить понад 200 тисяч гривень.

У Рівнеобленерго прокоментували цю ситуацію і зауважили, що чоловік вже понад місяць він не працює в Березнівській дільниці компанії.

“За час роботи на нього з боку споживачів не було жодних скарг. Вперше до начальника дільниці одна з потерпілих звернулася у минулу п’ятницю, 10 червня, коли підозрюваний у нас уже місяць не працював. ПрАТ “Рівнеобленерго” усіляко сприятиме проведенню слідства, за потреби, надаватиме усі необхідні матеріали поліції. Своєю чергою просимо споживачів пам’ятати – працівники ПрАТ “Рівнеобленерго” не мають повноважень проводити розрахунки зі споживачами. Всі оплати повинні здійснюватися виключно на основі виписаних рахунків за посередництвом банківських установ”, – повідомили у компанії.