6°

Працівники культури Рівненщини придбали іменний дрон для розвідників на передовій

Працівники культури Рівненської області об’єдналися задля Перемоги. Напередодні свого професійного свята, що відзначається 9 листопада, зібрали кошти на потреби українських військових.

«Вирішили із працівниками управління, що святкування на сьогодні недоцільне. Натомість влаштували таку акцію. Зв’язалися із представниками Благодійного фонду Відповідальні Українці, які порадили перераховувати гроші на іменний дрон», – розповіла начальниця Управління культури і туризму Рівненської ОДА Любов Романюк.

Окрім Управління культури і туризму Рівненської ОДА, до ініціативи долучилися працівники закладів галузі. Нині вже задонатили 21200 грн на купівлю ударного FPV-дрона. Безпілотник буде переданий Рівненському розвідувальному батальйону, який працює на південному напрямку.

«Дрон буде використовуватися для розвідки позицій противника, координації вогневого ураження та інших важливих завдань. Ми впевнені, що він стане в пригоді нашим бійцям», – зазначила Любов Романюк.

Тим часом, працівники культури продовжують перераховувати кошти на Перемогу. Вони сподіваються, що вдасться зібрати ще більше грошей і придбати ще один дрон для українських військових.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp