Правець на Рівненщині: батьків просять одуматись і зробити дітям щеплення | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
19-09-2018  13:39
Правець на Рівненщині: батьків просять одуматись і зробити дітям щеплення

Як вже повідомлялось, на Рівненщині зафіксовано зарження правцем.  Захворіла дворічна дитина із Корецького району. Граючись на подвір’ї малеча отримала незначне садно на правому коліні. Приблизно через три тижні після ушкодження у дитини з’явились перші ознаки правця. Дитина не могла відкрити рот, мала утруднене ковтання, попирхування під час їжі, відмічалось закидання голови.

Дворічна дитина вже три тижні перебувала в реанімаційному відділенні у важкому стані, на апараті штучного дихання, без свідомості, з постійними судомами. Діагноз: правець, важкий перебіг, генералізована форма.
Тільки зараз дитина почала приходити до тями та впізнавати маму. Дитина не мала жодного щеплення проти правця.

Правець дуже важке захворювання з високою летальністю. Всі? хто не щеплений знаходиться в зоні ризику.  Лише в нашій області є понад 17 тисяч дітей, які в минулих роках не отримали вакцинальний комплекс проти правцю. А ще є понад 15 тисяч дорослого населення, які потребують чергового щеплення проти правця. І це незважаючи на те, що вакцини вдосталь.
Статистика захворювання на правець у Рівненській області не втішна. Летальність понад 90%.  Інформує завідувач епідвідділу Рівненського обласного лабораторного центру Віктор Мороз.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-1C°
13м/с