Правоохоронці розпочали розслідування щодо дій лікаря під час пологів у міському пологовому будинку Рівного, після яких дитина знаходиться у комі | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
08-11-2018  9:41
Правоохоронці розпочали розслідування щодо дій лікаря під час пологів у міському пологовому будинку Рівного, після яких дитина знаходиться у комі

Про це сьогодні повідомили у поліції.

Як ми уже повідомляли, у міському пологовому будинку Рівного 31 жовтня, у 22-річної Анастасії Редько почались пологи. За словами жінки, вагітність у неї протікала без проблем. Проте після 40-го тижня пологи не почалися, тому її поклали до патологічного відділення пологового через так звану переношену вагітність. Жінці почали викликати перейми, після численних маніпуляцій і очікувань, жінку на пологи взяв ліар-акушер Жильчук. Саме його дії тепер розслідує поліція. За фактом неналежного виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки для дитини поліцейські розпочали досудове розслідування за частиною 2 статті 140 Кримінального кодексу України.

Адже, як розповіла породілля журналістам ТСН, лікар використав вакуумний апарат, щоб дістати дитину. Проте тут також не обійшлося без ускладнень, дитина вийшла тільки на половину. Анастасія була вже у напівнепритомному стані, не відчувала переймів і не могла тужитися далі. Пуповина обвилася навколо тіла дитини і була перетиснута, кисень не надходив.

“Якісь жінки поприбігали, вони тиснули мені на живіт. Лікар тиснув на живіт. Я нічого не відчувала, просто почала тужитися і майже відключилася. Пам’ятаю тільки, що мені холодну ганчірку поклали на обличчя і груди, а потім поклали дитину й одразу забрали”, – пригадала Анастасія. 

Після пологів новонароджена дитина впала в кому. У тому, що немовля перебуває у реанімації на апараті штучного дихання, жінка звинувачує лікаря полового будинку. Після пологів Жильчук пояснив, що дитина потрапила до реанімації саме через те, що деякий час була без кисню. У хлопчика діагностували асфіксію. Свою провину лікар у розмові з Анастасією відкидав. 

Більш детально про це тут. 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
5C°
5м/с