Представники Посольства Великої Британії побували з робочим візитом на Рівненщині | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
01-11-2018  16:03
Представники Посольства Великої Британії побували з робочим візитом на Рівненщині

Перший секретар Посольства, голова відділу політики, комунікацій і проектів Катерина Давенпорт і координатор програм Світлана Яворська зустрілися з керівництвом Рівненської облдержадміністрації.

Заступник голови ОДА Олександр Корнійчук ознайомив дипломатів із політичною ситуацією на Рівненщині, окреслив головні точки розвитку області та наголосив на важливості соціальної підтримки учасників АТО та їх сімей.

У свою чергу, заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко подякувала представники Посольства Великої Британії за підтримку України на міжнародній арені, а також розповіла, що серед основних цілей у розвитку Рівненської області – формування потужних ОТГ та секторальна децентралізація.

Іноземні гості відзначили Рівненщину за активну співпрацю із громадським сектором та програми підтримки для малого та середнього бізнесу.

Під час зустрічі сторони домовилися про співпрацю у проектному менеджменті, підтримці громадських проектів. А головне – Посольство готове організувати візит до Рівненщини медиків Великої Британії для навчання наших лікарів сучасним методикам реабілітації поранених військових. Для Рівненщини це надзвичайно актуально, адже у відкритому рік тому на базі Клеванського госпіталю Центрі для учасників АТО реабілітують захисників з усієї України. Інформують у прес-службі РОДА.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
11C°
4м/с