5°

Президія облради погодила порядок денний сесії – не обійшлось без скандалів

Президія обласної ради, яка відбулася під головуванням голови обласної ради Миколи Драганчука, затвердила остаточний перелік питань, які будуть винесені на пленарне засідання сесії облради 1 грудня.

Серед питань, які розглянули депутати-члени президії обласної ради: «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік», «Про внесення змін до Обласної програми охорони навколишнього природного середовища на 2017 – 2021 роки», «Про програму здійснення шефства над військовою частино А1446 на 2018-2022 роки», «Про орієнтовні строки проведення звітів депутатів Рівненської обласної ради сьомого скликання», «Про внесення змін до Обласної програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення на 2013 -2017 роки», «Про інформацію Рівненської облдержадміністрації про хід будівництва загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вул. Нова, 38 в с. Цепцевичі Сарненського району Рівненської області».

Погодили також винесення на сесію питань, що стосуються укладання або продовження контрактів із 17 керівниками комунальних закладів обласної ради, термін дії контрактів із якими завершується.

Крім того, депутати обласної ради на наступному засіданні сесії можуть ухвалити низку звернень. Зокрема, звернення Рівненської обласної ради до Прем’єр-міністра України, Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства аграрної політики та продовольства України щодо прийняття загальнодержавної програми з фортифікації борошна фолієвою кислотою, а також звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо Стратегії реформування лісового господарства України.

За інформацією видання “Рівне вечірнє“, не обійшлось на засіданні без конфліктів. Мисливські угіддя у Млинівському районі стали причиною довгої суперечки між членами президії – посварились Володимир Ковальчук та Володимир Валявка і почали погрожувати одне одному: Ковальчука обіцяли виключити зі складу екологічної комісії, а Валявку зняти з посади голови цієї комісії.

Також засідання президії обласної ради закінчилося активним обговоренням Рівненської обласної клінічної лікарні. Найстарший депутат ради Валентин Крока заявив, що у закладі немає гардеробу.  Поки обговорювали, що робити з гардеробом, депутат та головний лікар Здолбунівської районної лікарні Владислав Сухляк обізвав обласну лікарню гіпермаркетом. За його словами, там на кожному кроці чимось торгують — як не продуктами, то газетами чи ліками, а тому місце для одягу відвідувачів могли б знайти. Іван Зима, який очолює медзаклад, але не чув депутаських зауважень,  прокоментував «РВ», що проблем із гардеробом у закладі немає. За його словами, кожне відділення має окремо відведене приміщення, де відвідувачі лишають верхній одяг. Додав також, що торгові площі гардеробам не заважають, а навпаки приносять закладу доходи.

 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp