Президія розширила порядок денний позачергової 21-ї сесії обласної ради | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
05-10-2018  10:49
Президія розширила порядок денний позачергової 21-ї сесії обласної ради

Після засідання президії, порядок денний позачергової 21-ї сесії обласної ради розширився. Окрім змін до обласного бюджету, депутати планують розглянути ще кілька важливих для області питань. Сесія має розпочати роботу об 11.00.

Зокрема, депутати розглянуть зміни до двох обласних програм: Обласної комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки та Обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, санаторіїв на період до 2022 року. Тут, зокрема, йдеться про фінансування відпочинку на Рівненщині дітей з Луганської області.

Президія також рекомендувала винести на сесію питання про надання погодження щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки, глини ділянки «Жалянська-2».

Крім того, до порядку денного внесено питання про клопотання щодо нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України депутата обласної ради, головного лікаря Рівненської обласної дитячої лікарні Віталія Бойка.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-14C°
3м/с