Проект «Ти зможеш, якщо зміг я!» об'єднав понад півтисячі дітей. | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
25-12-2018  11:58
Проект «Ти зможеш, якщо зміг я!» об’єднав понад півтисячі дітей.

В грудні – листопаді навчальні заклади Рівненщини взяли участь у Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходах «Ти зможеш, якщо зміг я!». Загалом, було 8 шкіл.

Заключне спортивне свято відзначили в  Клеванській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті №1 І-ІІІ ступенів. Впродовж двох місяців організатори з комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області залучили понад півтисячі дітей до такої організованої рухової активності.

Команди змагалися в естафетах з елементами баскетболу, флорболу, волейболу, боулінгу та в багатьох інших видах спорту.Під час кожного старту активно вболівали за учасників їхні друзі та вихователі. Така підтримка найбільше надихнула дітей з команди, яка назвалася в честь свого улюбленого футбольного клубу – «Барселона». Вони виграли більшість естафет і впевнено здобули перше місце. Другою стала «Фортуна», а третє місце виборов «Олімп». Завершився захід традиційним нагородженням усіх переможців і призерів.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
17C°
5м/с