17°

Прокуратура провела розслідування щодо видобутку бурштину біля електроопор поблизу с. Ромейки Володимирецького району

Сарненська місцева прокуратура Рівненської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 2 ст.240 КК України за фактом незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення.

Мова йде про правопорушення, яке виявлено на земельній ділянці поблизу с. Ромейки Володимирецького району, на якій внаслідок незаконного бурштиновидобутку пошкоджено грунтовий покрив у безпосередній близькості до опор ліній електропередач.

Процесуальним керівником слідчому надано вказівки у провадженні та залучено до огляду спеціалістів підприємства, яке обслуговує магістральні електромережі на даній ділянці, для встановлення наявності небезпеки функціонування електроопор в подальшому.

За попередніми даними спеціалістів небезпеки для електроопор немає.

Водночас, за ініціативою прокуратури скеровано листи керівникам органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо необхідності невідкладної рекультивації пошкоджених земель з метою попередження можливих негативних наслідків.

Триває досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні, яке здійснюють слідчі Володимирецького відділення поліції Варашського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, його хід перебуває на контролі прокуратури області.

Прес-служба прокуратури Рівненської області


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp