Прокуратура розслідуватиме обставини мітингу за створення "Рівненської республіки" | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
12-05-2017  16:37
Прокуратура розслідуватиме обставини мітингу за створення “Рівненської республіки”

Прокуратура Рівненської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому слідчим відділом Управління Служби безпеки України в Рівненській області за фактом замаху на територіальну цілісність і недоторканність України (ознаки злочину, передбаченого ст. 15, ч. 2 ст. 110 КК України).

Приводом і підставою для внесення відповідних відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань стала спроба проведення 10.05.2017 несанкціонованого мітингу в м. Рівне, на якому група осіб намагалася вчинити дії, спрямовані на посягання територіальної цілісності і недоторканості України шляхом здійснення публічних закликів та розповсюдження матеріалів із закликами щодо таких дій.

«Псевдоакцію» було припинено правоохоронцями спільно із місцевими активістами одразу, як тільки її учасники зібрались біля будівлі Рівненської обласної державної адміністрації. У останніх вилучено плакати та листівки під гаслами «Ровенская Республика», «Бурштин – надбання Рівненської народної республіки».

У даному кримінальному провадженні триває досудове розслідування з метою притягнення винних осіб до відповідальності.

Довідково:

Ч.2 ст.110 КК України – посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, тобто умисні дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, а також публічні заклики чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій, якщо вони вчинені за попередньою змовою групою осіб, або поєднані з розпалюванням національної чи релігійної ворожнечі, – караються позбавленням волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна або без такої.

Прес-служба прокуратури Рівненської області

Мета:


Читайте також:2C°
6м/с