Прокурор Рівненської області особисто приймав скарги засуджених | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
22-03-2019  16:00
Прокурор Рівненської області особисто приймав скарги засуджених

Прокурор області особисто перевірив, чи дотримуються прав засуджених до ув’язнення осіб, а також умови їхнього перебування в колонії.

Прокурор Рівненської області Богдан Подубинський 21 березня відвідав державну установу «Катеринівська виправна колонія (№46)», що у Сарненському районі, та перевірив стан дотримання конституційних прав осіб, які відбувають у ній покарання. 

Керівник регіональної прокуратури у супроводі начальника виправної колонії Валентина Дорошка здійснив обхід території та корпусів установи – житлових  приміщень, прогулянкових двориків, їдальні, арештного дому, дисциплінарного ізолятора. 

Було перевірено умови перебування засуджених в установі, звернуто увагу на стан медичного забезпечення, матеріально-побутових потреб, організацію харчування, праці та дозвілля.

Після того Богдан Подубинський провів особистий прийом засуджених. Серед піднятих ними питань більшість стосувалася порядку умовно-дострокового звільнення, застосування заохочувальних норм, забезпечення права на охорону здоров’я.  

Засудженим прокурор області надав змістовні роз´яснення по суті.  П’ять звернень громадян за його дорученням будуть розглянуті наглядовим відділом прокуратури області.

За результатами візиту було звернуто увагу на вжиття адміністрацією установи подальших заходів до забезпечення належних умов тримання засуджених та забезпечення їх прав відповідно до міжнародних стандартів.

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
5C°
3м/с